top of page

המוצרים של אוניקה פותחו מתוך תפיסת הגוף והנפש כמכלול, והותאמו כדי לתת מענה טבעי וקל לבעיות השכיחות ביותר אצל כלבים וחתולי בית.

המוצרים הזמינים לרכישה באתר מבוססים על תמציות פרחים ומתאימים לטיפול במצבים שונים.

חוסר איזון רגשי: טראומה, חרדות וקשיי הסתגלות כגון מעבר דירה, אובדן, שינויים בהרכב המשפחתי ועוד.

במידת הצורך, הטיפול ילווה תהליכי אימון ואילוף.

חוסר איזון גופני: הקלה וסיוע בהתאוששות מטראומה גופנית כגון ניתוח, תאונה, מחלה, פגיעות נוירולוגיות ועוד, במקביל לטיפול ומעקב וטרינרי.

שמי מורן סיצ'אקס אני תרפיסטית לחיות בית ומפתחת מוצרים טבעיים לבע"ח.

את שיטת אוניקה פיתחתי במהלך שנים של טיפול ועבודה עם כלבים וחתולים במצבי משבר מכל הסוגים. למדתי להתבונן בעולם דרך עיניהם ולהכיר את האופי המיוחד והייחודי של כל אחד מהם, כמו גם את הצרכים, הרצונות והקשיים היומיומיים המשותפים להם.

אני חיה בפרדס חנה עם אשתי אנט (שהקימה וניהלה בתל אביב במשך 16 שנים את הפנסיון המיתולוגי הבית של אנט), שתי הילדות שלנו, ערימת חתולים ושלושה כלבי בית נפלאים - ועוד המון כלבי אומנה אהובים שבאים והולכים ודואגים שהבית שלנו תמיד יהיה מעניין ושמח.

טיפול פרטני, ייעוץ והתאמה אישית

שיטת אוניקה היא שיטה ייחודית לאבחון וטיפול בחיות בית, אשר שמה את בעל החיים במרכז תוך בחינת סביבתו הטבעית, צרכיו הגופניים, הרגשיים והחברתיים.

 

האבחון מתבצע בבית הלקוח וכולל תשאול מילולי (של הבעלים) ולא מילולי (של החיה) - שפת גוף, מגע, תנועה ותגובתיות לגירויים שונים ולחוויות חושיות, בשילוב כלים שונים מעולם הפסיכותרפיה הגופנית והרפואה הטבעית. באבחון נשאף לניתוח והבנת המצב, ולראיית התמונה הרגשית והסביבתית בשלמותה. נתייחס לאופיה הייחודי של החיה המטופלת, צרכיה האבולוציונים והאינדיבידואליים והסתגלותה לנסיבות חייה הנוכחיות.

 

הטיפול משלב ייעוץ התנהגותי, התאמה סביבתית ורפואה טבעית מותאמת אישית. בנוסף ניתן דגש על שיפור התקשורת וההבנה ההדדית בין בעל החיים לבני הבית האנושיים.

בעת הצורך ילווה התהליך הטיפולי בנשות ואנשי מקצוע רלוונטיים ומצויינים - מאלפים, ווטרינרים, מדקרים וכיו"ב.

טיפול באמצעות להקה

השירות מיועד לכלבים ידידותיים אך חששנים או חסרי בטחון, המתקשים ליצור קשרים והנמצאים בתהליך טיפולי. במסגרת זו מצטרפים הכלבים ללהקה מאוזנת. בהדרכתנו ובתיווכנו הם יטיילו, ישחקו וילמדו יחד לשפר את כישורי התקשורת שלהם, ליצור חברויות ולהתגבר על פחדים. כל זאת תוך ליווי והשגחה נוספת בהתאם לצרכיהם האישיים, וכמובן טיפול רפואי ו/או טבעי ככל שיידרש. 

משנת 2010 נותנת שיטת אוניקה פתרונות טבעיים, מדויקים וארוכי טווח לחיות בית רבות.

למידע נוסף ותיאום פגישה פנו אליי בווטסאפ, במייל petcare.unica@gmail.com או בטלפון 054-7780122.

אבחון וייעוץ

למה "אוניקה"?

השיטה קיבלה את שמה בהשראת אוניקה שלנו, כנענית יפיפיה ומיוחדת במינה.

היא נמצאה בפח זבל כגורה פגועה, חשדנית ותוקפנית מאד כלפי כלבים ואנשים.

כדי לעזור לה להשתלב בחברה ובסביבה העירונית, עברנו עם אוניקה תהליך טיפולי-לימודי מרתק ומרגש שליווה אותה ואותנו חיים שלמים. התהליך שילב תמציות פרחים, התאמה סביבתית, רכישה ושיפור יומיומי של כישורי תקשורת והבנת סיטואציות, ועבודה התנהגותית פרטנית ובלהקה.

לאורך השנים למדה אוניקה לתקשר איתנו בצורה מיטבית ולתת בנו אמון. היא יצרה חברויות אמיצות ושבתה לבבות רבים.

בזכות תמציות הפרחים והדרך המיוחדת שבה צעדנו יחד, היא גדלה להיות כלבה רגישה אך מאוזנת, אהובה ואפילו חברותית, בדרכה החצי-פראית. היא חיה בלהקה, מוקפת בני משפחה וחברים רבים, אנושיים וכלביים עד למותה בגיל 12.5, באוגוסט 2022.

אוני שלי, שולה אהובה. תמיד תהיי ההשראה שלי, ההוכחה הניצחת שאפשר גם אחרת. מתגעגעת.

משלוח חינם בהזמנות מעל 300 ש"ח

bottom of page